УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Роман Насиров
Роман Насиров
Украинский политик. Глава Государственной фискальной службы Украины. Президент Федерации дзюдо Украины

Блог | Гарний приклад для України, яким нам варто скористатися

Гарний приклад для України, яким нам варто скористатися

Саудівська Аравія, донедавна закрита для зовнішнього світу авторитарна держава, сьогодні відчиняє двері для іноземних інвесторів.

Це стосується не лише нафтових компаній, але також малого і середнього бізнесу, тут саудівці значно спростили вимоги для нерезидентів.

Днями на інвестиційному форумі “Давос в пустелі” були озвучені наміри створити територію для бізнесу та виробництва обсягом $ 500 млрд. Все робиться для того, щоб в країну прийшли інвестори і залишились там надовго. Це яскравий приклад того, як міжнародний потік капіталу змушує країни по всьому світу активно боротись за інвестора.

Читайте: Щоб жити краще, ми самі повинні змінитись і почати використовувати можливості

Інвестиційний клімат може регулюватись і фіскальними інструментами.

Наприклад, Дональд Трамп хоче повернути в країну капітал близько $ 4 трлн. Тому розпочав податкову реформу.

Щоб залучити іноземний капітал в економіку в умовах глобальної податкової конкуренції, зробити її business friendly, уряди по всьому світу знижують податки. У перспективі це дає нові робочі місця, зростання доходів працівників і знову ж таки надхождення до бюджету.

Тому нам доведеться боротися за свого інвестора. Україна, на жаль, ще не почала податкову реформу, проте маємо реальний ресурс для підтримки бізнесу, в першу чергу регіонального. Цього року доходи місцевих бюджетів повинні перевищити 170 млрд гривень. Є всі можливості розвивати території, підтримувати малий та середній бізнес, шукати інвесторів і запускати успішні проекти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...