УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Група "ТАС" придбала ПАТ "ВіЕс Банк"

3,9 т.
Група 'ТАС' придбала ПАТ 'ВіЕс Банк'

Група "TAС" оголошує про закриття угоди щодо придбання Групою "ТАС" ПАТ "ВіЕс Банк" (Україна) у міжнародної групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG). Завершення угоди, яка сприятиме консолідації та стабільному розвитку вітчизняного банківського сектору, відбулося після отримання усіх необхідних дозволів від регулюючих органів — Антимонопольного комітету, Національного банку України, а також Європейського центрального банку.

Придбання ПАТ "ВіЕс Банк"" відповідає довгостроковій стратегії розвитку фінансового сектору Групи "ТАС" і позитивно вплине на зміцнення її позицій на банківському ринку України.

Читайте: Группа "ТАС" приобрела "Универсал банк"

"Інвестиції в придбання "ВіЕс Банку" — це не тільки крок до подальшого зростання Групи "ТАС", а й, насамперед, інвестиції у стабільний розвиток фінансової системи України та забезпечення надійності банківського обслуговування. Входження "ВіЕс Банку" до Групи "ТАС", яка демонструє активну динаміку розвитку, відкриває перед клієнтами і працівниками банку нові можливості для зростання. Зокрема, торік чисті активи "ТАСКОМБАНКу" збільшилися на 113%, кредитний портфель — на 100%, кошти клієнтів — на 115%. Позитивний тренд розвитку банку продовжується: з початку 2017 року зростання чистих активів склало 59%, кредитного портфелю — 76%, клієнтських коштів —65%. Активно розвивається й "УНІВЕРСАЛ БАНК", який першим в Україні запустив онлайн-банк без відділень –Monobank. Переконаний, що інноваційно-технологічний потенціал Групи "ТАС" дозволить клієнтам "ВіЕс Банку" отримати нові перспективи для розвитку свого бізнесу та примноження власних коштів", — зазначив власник Групи "ТАС", Голова Спостережної ради АТ "ТАСКОМБАНК" Сергій Тігіпко.

Довідково:

Група "ТАС", яка заснована у 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України. Група представлена у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці, венчурних проектах. До фінансового сектору Групи входять АТ "ТАСКОМБАНК", ПАТ "УНІВЕРСАЛ БАНК", фінансова компанія "Центр фінансових рішень" (ТМ "КредитМаркет"), лідери страхового ринку України — СГ "ТАС" і СК "ТАС", фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів", процесинговий центр "ТАС Лінк", лізингова компанія "УЛФ-Фінанс".

ПАТ "ВіЕс Банк" зареєстроване у місті Львові у 1991 році. Входило до складу групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG), представленій на ринках 9 країн Центральної та Східної Європи.