newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Грузія зацікавилась аграрним сектором України

306
Грузія зацікавилась аграрним сектором України

Грузія вважає інвестиційно привабливим агарний сектор України. Про це сказав посол Грузії в Україні Григол Катамадзе в ході круглого стола на тему "450 днів до Євро-2012: чи використає Україна шанс залучити іноземні інвестиції?"

Видео дня

"Наприклад, аграрний сектор дуже цікавий для інвестора, і я впевнений у тім, що багато інвесторів прийдуть в Україну", - сказав він. Катамадзе зазначив, що навіть якщо до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році Україна не залучить всі інвестиції, на які розраховувала, у перспективі в країну будуть інвестувати значні кошти, оскільки вона має значний інвестиційний потенціал. Водночас він підкреслив, що для цього необхідно створити максимально сприятливі умови для інвесторів.

Зокрема, він навів наприклад досвід Грузії, де правоохоронні органи мають право перевіряти ведення бізнесу тільки за рішенням суду, час для реєстрації бізнесу скорочено до мінімуму, податкові органи при відсутності порушень можуть працювати з бізнесом виключно за допомогою інтернету. Як повідомляло агентство, віце-прем'єр-міністр, міністр із питань європейської і євроатлантичної інтеграції Грузії Георгій Барамідзе вважає, що українсько-грузинські відносини за час президентства Віктора Януковича поліпшилися.