УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кабмін перевірить підготовку регіонів до впровадження "єдиного вікна"

Кабмін перевірить підготовку регіонів до впровадження 'єдиного вікна'

У середу, 26 жовтня, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Уряду проаналізувати та підготувати висновки щодо готовності регіонів до запровадження «єдиного вікна». Про це повідомили в прес-службі Держкомпідприємництва.

«Я доручив Секретаріату Кабінету Міністрів ретельно проаналізувати, як в регіонах відбувається підготовка до запровадження з 1 січня 2012 року «єдиного вікна». Уряд розгляне цей аналітичний звіт і зробить відповідні висновки на спеціальному засіданні в листопаді», - заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Також прем’єр наголосив, що зміни сприятимуть спрощенню ведення бізнесу та інвестиційній привабливості України: «Для чого все це робиться? Україна повинна виграти конкуренцію в сфері свободи ведення бізнесу. Повинна стати безумовно привабливою «гаванню» для капіталів. Альтернативи цьому просто немає».

На думку фахівців Держкомпідприємництва, відповідні дозвільні центри, які працюватимуть за принципом «єдиного вікна», дадуть можливість підприємцям легко отримувати документи, які їм необхідні для початку діяльності, та, власне, сприятимуть зменшенню корупції.

Наразі в Україні відкрито 681 дозвільний центр, діяльність яких забезпечують 904 державних адміністратора.