УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кабмін затвердив дві третини переліків платних адмінпослуг

267
Кабмін затвердив дві третини переліків платних адмінпослуг

Кабмін продовжує затверджувати переліки платних адміністративних послуг, які надають центральні органи виконавчої влади. Держкомпідприємництво погодило низку відповідних проектів актів Кабінету Міністрів України. Погодження оприлюднені на офіційному сайті Комітету, передає прес-служба Держкомпідприємництва

Видео дня

Так, зокрема, Держкомпідприємництво відмовило у погодженні постанови, розробленої Держкомстатистики, якою передбачено стягнення плати за надання виписки з Державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Натомість Держкомпідприємництво погодило постанову, розроблену Держкомземом, якою передбачено, що плата за надання адмінпослуг вноситиметься одноразово за весь комплекс наданих послуг. Також відповідною постановою передбачено, що плата за Державну реєстрацію земельної ділянки становитиме 72 грн., реєстрація державного акта на право власності на земельну ділянку чи право постійного користування – 69 грн. А Державна реєстрація договору оренди земельної ділянки та відповідні зміни до нього коштуватимуть 108 грн.

Наразі, паралельно із затвердженням переліку платних адмінпослуг на рівні центральних органів влади, розпочинається етап перегляду відповідних послуг на рівні органів місцевого самоврядування.