newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Ольга Германова
Ольга Германова
Помощник-консультант главы Комитета ВР по вопросам налоговой и таможенной политики

Блог | Міністр фінансів Данилюк поставив бізнес раком

Міністр фінансів Данилюк поставив бізнес раком

Заява міністра фінансів — яскравий приклад того, як можна реальний бізнес поставити раком через блокування податкових накладних і не помічати цього, зате роздмухувати скандал навколо себе коханого як політика.

Те, що міністра фінансів призначив на посаду ледь не сам Президент, не означає, що потрібно скрізь прикриватися його ім‘ям і скромно замовчувати про свою роботу в Офісі реформ Януковича. Робіть корисні справи і їх виставляйте на показ.

Хрєна знову чіпати ДФС у м. Києві схемним податковим кредитом? Ви ж із появою майже ідеальних критеріїв блокування звітували про перемогу над скрутчиками всєя України, а після чергового покращення критеріїв взагалі все має бути тіп-топ.

Видео дня

Ну, приписувати собі автоматичне відшкодування ПДВ, щодо якого і ідея, і рішення були депутатськими, — це вже традиційний пасаж із серії "для мене авторство не принципове".

А от півроку не реєструвати в парламенті законопроект про Службу фінансових розслідувань — це, виявляється, активна позиція.

Про іноземні джерела виплат оподатковуваних доходів йдеться у ст. 170 Податкового кодексу. Перекладаючи на людську мову: якщо за кордоном доходи оподатковувалися за вищою ставкою ПДФО (у Великій Британії вища), ти нічого не сплачуєш в Україні і тобі нічого не винні. Якщо за нижчою (типу як в РФ 13%), доплачуєш в бюджет різницю. Але декларацію потрібно подати обов'язково. Шкода, що міністр фінансів про це не знав.

Пане міністре, ви не логічний від початку до кінця навіть у власних постах. Після слів "Але всьому є межа. І моєму терпінню теж" кульмінацією мала би бути щонайменше заява про відставку, а не поради правоохоронцям у фейсбуці.

Повертаючись до актуальної теми: якщо 515 тисяч заблокованих податкових накладних — це 0,3% від їх загальної кількості, то проблеми міністра фінансів — це проблеми лише однієї людини з 46 мільйонів населення України. Ну, не цікаво всім іншим знати про "репресії й атаки" проти політика (як двічі сам міністр нещодавно підкреслив), а не державника.

Ну, хоча б у заголовки до своїх замовних статей про "чергогу жертву" попросіть додавати слово "сакральну".

Для драматизму виключно, бо якось не йокає.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...