УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Томенко націлений на усунення Тендерної палати

315
Томенко націлений на усунення Тендерної палати

Народний депутат України Микола Томенко направить до другого читання законопроекту про внесення змін до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (реєстр. №1476-д) пропозиції щодо ліквідації Тендерної палати України, повідомляє прес-служба Томенко.

„Цей закон може бути прийнятий в цілому і підписаний Президентом лише за умови, коли буде ліквідована Тендерна палата як штучний інститут, діяльність якого створює умови для корупції під час здійснення державних закупівель. Лише за таких умов можливе розблокування нинішнього тендерного „бєспрєдєлу”, який існує на місцевому рівні, коли в регіонах сотні шкіл не можуть вчасно отримати харчування для дітей, а лікарні не забезпечуються ліками, необхідним обладнанням тощо”, - вважає народний депутат.

Микола Томенко зазначив, що під час розгляду проекту закону про внесення змін до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” у першому читанні він пропонував Верховній Раді врахувати його пропозицію. На жаль, вона не була підтримана. Тому він не голосував за цей законопроект і сподівається, що його пропозиція щодо ліквідації Тендерної палати України буде врахована під час обговорення і прийняття відповідного закону у другому читанні.

Томенко націлений на усунення Тендерної палати