УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Роман Насиров
Роман Насиров
Украинский политик. Глава Государственной фискальной службы Украины. Президент Федерации дзюдо Украины

Блог | У США роблять податкову реформу, а в Україні, на жаль, ні...

У США роблять податкову реформу, а в Україні, на жаль, ні...

Ще у минулому році я говорив, що податкова лібералізація для малого та середнього бізнесу – дієвий інструмент виведення бізнесу з тіні. Зниження ставки ЄСВ реальний приклад того, що ліберальні кроки створють позитивну динаміку. Але цього недостатньо, потрібно втілювати системні, комплексні заходи, аби дати шанс економіці країни зростати. В цілому ж за 2 роки завдяки детінізації бізнесу доходна частина і місцевих, і державного бюджету постійно зростає. Це відбулося в 2016, 2016 і у 2017 році бюджет вже отримав на 35% більше коштів з податку на доходи з фізичних осіб, порівняно із минулим. Далі абсолютно реально можна було б говорити, наприклад, про зниження ставки податку на доходи фізичних осіб.

Читайте: Новий політичний сезон в Україні

Два роки ми прожили із думкою про те, що країні потрібна податкова реформа. Натомість у Міністерстві фінансів вирішили, що жодних позитивних результатів від лібералізації немає, тому і податкова реформа зараз ні до чого. Маємо невтішний висновок: втрачені 8 місяців і проект бюджету без податкової реформи.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...