newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вкладники «Родовіду» не довіряють уряду

456
Вкладники «Родовіду» не довіряють уряду

Що робити з "Родовід-банком" - влада вирішить сьогодні. На засіданні експертно-аналітичної ради уряд визначиться: яким чином виплачуватимуть кошти клієнтам, які мають депозити в рекапіталізованій фінустанові. Найімовірніше - вклади знову перемістять до державного Укрексімбанку.

Видео дня

Днями Президент доручив уряду та НБУ розпочати повні виплати вкладникам банку "Родовід". Чиновники запевнили, клієнтам фінстанови повертатимуть гроші і нараховані відсотки незалежно від суми, яку вони поклали на рахунки, через один із державних банків. Зараз ошукані вкладники отримують по 150 гривень на день. Власники депозитів ідею не надто схвалюють, кажуть, втретє процедури перерахунку коштів не витримають морально.

"Спочатку займали якісь незрозумілі черги для реєстрації, потім реєструвалися, потім очікували отримання переказу свого депозитного вкладу на якийсь рахунок - за це заплатили гроші, потім за випуск карток заплатили гроші", - говорить Микола, ошуканий вкладник.

"Два бюджети Україні лежать удома і це знає уряд, будинки лежать, люди не довіряють. Який Ексімбанк? Завтра і Ексімбанк такий же буде", - говорить Олександр, вкладник.