newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко впевнений у своїй смерті

408
Ющенко впевнений у своїй смерті

Ющенко під час форуму «Бізнес і влада - партнери» закликав бізнес до детінізації. На думку Президента, обґрунтованим було б зменшення суми податків разом із розширенням бази податків. За рахунок цього тиск на підприємців зменшиться, але надходження до бюджету залишиться на тому ж рівні.

Видео дня

Віктор Ющенко просить бізнес домовитись із владою щодо формування Податкового кодексу, який би був оптимальним для підприємців і сприймався владою.

Така спільна праця – «це саме вузьке горлишко для того, щоб цей проект народився в світ», - зазначив Президент.

Він вважає за необхідне радикально змінити податкову політику держави. Зокрема, пропонує полегшити сплату податків для тих, хто дотримується закону, а тих, хто прагне його обійти, перевіряти щоденно. Також він вважає за доцільне запровадити для старанних платників податків спрощену схему повернення ПДВ.

«Я впевнений у двох речах: у тому, що помру, і у тому, що сплачуватиму податки», - підкреслив Ющенко. Він закликав підприємців не шукати шляхів для обману податкових інспекторів. В цьому контексті Президент нагадав жарт: «французькі чоловіки спочатку люблять податкових інспекторів - і лише тоді жінок».

Ющенко впевнений у своїй смерті