newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ковальова розповіла, як виробникам допоможе відкриття першого кооперативного елеватору

3,9 т.
Ковальова розповіла, як виробникам допоможе відкриття першого кооперативного елеватору

Відкриття першого кооперативного елеватору на Дніпропетровщині допоможе малим та середнім виробниками розвинути свій бізнес та поліпшити економічне становище на сільських територіях. Таку думку висловила заступник Міністра Олена Ковальова під час відкриття першого кооперативного елеватора в Україні з метою поширення досвіду ефективної моделі сільськогосподарської кооперації.

Видео дня

"Об’єднання малих та середніх фермерів у кооперативи значно посилює їх спроможність розвивати свій бізнес і нарощувати прибуток. Відкриття першого кооперативного елеватору стало черговим прикладом такого ефективного об’єднання, яке має поширюватись на всю територію України", - зазначила Олена Ковальова.

ТОВ "Перший кооперативний елеватор" заснований сільськогосподарським кооперативом "Зерновий" в рамках реалізації "Проекту розвитку зерносховищ і сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту). У кооператив об'єдналися понад 50 невеликих фермерів Дніпропетровщини, земельний банк яких складає близько 25 тисяч га. Декілька фермерів скористалися підтримкою Фонду фермерських господарств для участі в даному проекті.

Загалом передбачається, що члени кооперативу безкоштовно користуватимуться елеватором за умови, що протягом найближчих 5 років самостійно побудують другу чергу зерносховища.