newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Компанія "Екотехбуд" заперечила зв’язки з РПЛ

7,9 т.
Компанія 'Екотехбуд' заперечила зв’язки з РПЛ

Компанія "Екологічні технології та будівництво", яка планує видобувати бурштин в Житомирській області, та її співзасновник Анатолій Капустюк не мають жодного відношення до Радикальної партії Олега Ляшка. Більше того, в Екотехбуді наголошують, що у ряді журналістських розслідуваннях з приводу діяльності підприємства було допущено багато грубих помилок, які призвели до дискредитації компанії . Про це заявив співзасновник компанії Анатолій Капустюк.

"Щоб забарвити компанію та прив’язати до політичної сили вирішили використати мою участь на виборах до Верховної Ради за списками Радикальної партії в 2014 році.  Виходить, журналісти просто ставили собі за мету підтвердити мою приналежність до Радикальної партії, роблячи акцент саме на цьому", - пояснив він ситуацію.

За словами співзасновника компанії, про те, що жодного відношення до РПЛ Екотехбуд не має, він говорив і журналістам-розслідувачів, які готували програму під назвою "Копачі з вилами". Проте, представники медіа вирішили використати його коментарі лише частково, що створило невірне уявлення про дійсний стан речей.

Читайте: Приватбанк: процесс будет длинным

"Питали про Радикальну партію, бо хотіли пов’язати голосування депутатів обласної ради Житомирщини за надання згоди на отримання ліцензії на користування надрами для Екотехбуду. Але не сказали чомусь, що користування надрами нам погодили 48 депутатів обласної ради. Голоси 7 людей з Радикальної партії жодним чином би не вплинули на дану ситуацію. Тут я маю тільки подякувати свідомим депутатам різних політичних партій, які об’єдналися в підтримці нашої компанії, яка ставить на меті легальний видобуток бурштину в регіоні", - продовжує Анатолій Капустюк.

Більше того, у розслідуванні йшла мова про те, що мешканців села Білки Житомирської області, біля якого й планує вести видобуток бурштину Екотехбуд, представники компанії обманули - замість обіцяних 5 млн гривень в рік інвестували в село тільки 100 тис гривень.

"Це твердження виявилося цілковитою брехнею. Як на мене, цілком логічний пункт: коли компанія починає працювати, починає заробляти, вона починає інвестувати. Ми зазначили розмір фінансових зобов’язань, які будемо вкладати в розвиток села щороку. В межах даної суми – 5 млн – ми готові 2,2 млн цільових коштів направити саме на добудову дитячого садка до кінця цього року. Як компанія-інвестор, разом з громадою будемо слідкувати, куди потраплять ці кошти, коли буде добудований дитячий садок, коли він зможе приймати малечу", - пояснює справжній стан справ речей Анатолій Капустюк.

Він наголошує, що непрофесійні дії представників ЗМІ нанесли шкоду репутації компанії, яка має на меті довести, що в Україні цілком реально видобувати бурштин в законний спосіб та зберігати природу.