newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Підприємцям скоротили кількість довідок

732
Підприємцям скоротили кількість довідок

Держпідприємництво України розробило Проект Постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємців та організацій України". 17 жовтня 2012 року документ прийняв Кабмін.

Постановою скорочується кількість довідок на паперових носіях, які подаються суб’єктами господарювання для ведення бізнесу. Зокрема, не обов’язковою стає довідка з ЄДРПОУ.

"Сьогодні на Кабміні було прийнято ряд важливих документів. Серед них розроблену в нашій Службі постанову КМУ, якою скасовується подача підприємцями до органів влади довідки з ЄДРПОУ. Зараз цей реєстр багато в чому дублює Єдиний реєстр юридичних і фізичних осіб – підприємців" - прокоментував Голова Держпідприємництва Михайло Бродський. "Як результат - скорочення кількості документів для ведення бізнесу, а значить - економія часу та грошей" - зауважив Голова Служби.

Видео дня

Постанова скасовує подання органам державної влади довідок з ЄДРПОУ, свідоцтв про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що втратили чинність.

Також, не обов’язковим стає нотаріальне засвідчення копії статуту підприємства під час передачі об’єктів права державної та комунальної власності. На сьогодні це передбачено Законом "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності".

Постановою вносяться зміни до 19 постанов Кабміну.