newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ярош: тільки за рахунок таких людей і компаній, як АТБ, ми добре воюємо

8,7 т.
Ярош: тільки за рахунок таких людей і компаній, як АТБ, ми добре воюємо

Народний депутат Дмитро Ярош, один із засновників українського військового добровольчого руху, в інтерв’ю газеті "День" розповів про важкі часи відродження українського війська навесні та влітку 2014 року, відразу після анексії Криму та російського вторгнення на Донбас. На думку Яроша, українські воїни тоді мали змогу чинити опір агресору лише завдяки потужній моральній та матеріальній підтримці всього українського суспільства, окремих громадян та бізнесменів, повідомляє "РБК".

Видео дня

"Допомагали і прості громадяни, і люди, які у нас володіють всілякими компаніями та важелями впливу на економічну і фінансову ситуацію. Крім великої допомоги сформованих волонтерських організацій, як "Донбас SOS", підтримували "Епіцентр", мережа супермаркетів "АТБ", особисто її співвласник Геннадій Буткевич. Це із відомих компаній, яким я давно хотів публічно подякувати. Так, завдяки "АТБ" у нас є можливість одягати, харчувати, забезпечувати проживанням наших хлопців з батальйонів і т.д. Допомога не припиняється буквально з перших днів війни, з Майдану", - розповів журналістам "Дня" Дмитро Ярош.

Як розповів нардеп, у Генштабі він має дуже конкретне функціональне завдання – координувати діяльність добровольчих формувань і командування АТО. "До нас прислуховуються, нас задіюють", - каже екс-очільник "Правого сектору". Ярош тільки-но повернувся з "передка", де інспектував кілька військових підрозділів. Впевнений, що нинішнє забезпечення українських військових на фронті  важко порівняти з ситуацією трирічної давнини. Окремо Ярош подякував за багаторічну підтримку українських добровольців усім меценатам.

 "Тільки за рахунок таких людей і компаній, як "АТБ", вони вже три роки воюють і добре воюють. Пам’ятаю, як ми сотнями закуповували форми, каски, бронежилети тощо – обсяг допомоги величезний. Професійний рівень дуже високий, підрозділи Української добровольчої армії – одні із найбоєздатніших на фронті, і існує УДА тільки завдяки добровільним пожертвам. Я щиро-щиро дякую всім, хто допомагає армії – хтось дає 10 гривень, хтось мільйон... Без них ми не могли б вести ту війну", - розповів "Дню" Дмитро Ярош.