УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Американський бізнес про конкурентноспроможність України: такого успішого стрибка ще не було

606
Американський бізнес про конкурентноспроможність України: такого успішого стрибка ще не було

Президент Американської торгівельної палати Хорхе Зукоскі на святкуванні з нагоди 20 річниці заснування асоціації, що відбулося 5 вересня на НСК "Олімпійський", відмітив позитивний розвиток конкурентноспроможності України.

Видео дня

"Я хотів би щиро привітати уряд України з результатами опублікованого 5 вересня "Звіту про глобальну конкурентоспроможність", в якому Всесвітній Економічний Форум покращив глобальну позицію України в рейтингу конкурентоспроможності на 9 сходинок!", - сказав він.

Зукоскі повідомив, що тепер країна посідає 73-є місце серед 144, що робить цей стрибок вперед найуспішнішим з моменту здобуття Україною своєї Незалежності.

"Цей успіх завдячує впровадженню необхідних реформ, у розробці, відстоюванні та запровадженні яких Американська торгівельна палата в Україні брала безпосередню участь. Звісно, багато чого ще потрібно зробити, і керівництво країни робить усе можливе для того, щоб посісти провідні позиції у цьому Рейтингу глобальної конкурентоспроможності. Рух з останніх позицій до середини списку країн є досягненням, яким ми можемо пишатися", - сказав президент Американської торгівельної палати.

Він відмітив, що Американська торгівельна палата, керуючись принципом: "Думай глобально, дій локально", за останній час все більше уваги приділяє питанням конкурентоспроможності регіонів України, надаючи конкретні та реалістичні рекомендації місцевим органам влади для підвищення їх конкурентоспроможності відносно інших областей.

"Минулого року ми запустили пілотний проект і надали практичні рекомендації зі стратегічного розвитку для 5 областей, і якщо ці рекомендації приведуть до успішного результату, ми плануємо запровадити такий самий порядок для розробки рекомендацій для керівництва всіх 27 адміністративних одиниць України. Основна ідея проекту полягає у створенні можливостей і підвищенні конкурентоспроможності регіонів України, що допоможе залучити і втримати інвестиції", – наголосив Зукоскі під час урочистого святкування 20 річниці заснування асоціації.