УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Керівництво "Борисполя" закликає утриматися від необ’єктивних публікацій щодо обшуків

5,2 т.
Борисполь

В Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" представниками прокуратури міста Києва спільно із співробітниками Служби безпеки України проводяться слідчі дії, пов'язані з поставкою детекторів вибухових речовин компанією-переможцем ТОВ "Проектно-технічний центр".

Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

Придбання такого обладнання було викликане необхідністю забезпечення авіаційної безпеки та постійного підвищення її рівня, враховуючи як внутрішні, так і зовнішні сучасні загрози для аеропорту. З цією метою, керуючись нормами чинного законодавства, що регулють порядок проведення державних закупівель, Державним підприємством "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за процедурою відкритих торгів було оголошено конкурс на постачання відповідного обладнання, де переможцем за найбільш економічно вигідною пропозицією було визначено ТОВ "Проектно-технічний центр".

Наразі, керівництво ДП "МА "Бориспіль" максимально сприяє розслідуванню, надає слідству всі необхідні документи та звертається до представників ЗМІ з проханням надавати об'єктивну, перевірену інформацію та утримуватися від непідтверджених звинувачувальних заяв на адресу підприємства.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", 26 липня київська прокуратура заявила про обшуки в "Борисполі".