УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кожну другу ліцензію у підприємців забирають безпідставно

675
Кожну другу ліцензію у підприємців забирають безпідставно

19 липня під керівництвом Голови Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайла Бродського відбулось чергове засідання експертно-апеляційної ради. У рамках заходу було заслухано підприємців, котрі звернулися до Держпідприємництва у зв’язку з позбавленням ліцензії, та представників органів, які займаються перевіркою виконання ліцензійних умов підприємцями, повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

Видео дня

Як повідомляє прес-служба відомства, переважну більшість скарг експертно-апеляційна рада знову отримала від тих, хто займається оптовою і роздрібною торгівлею медпрепатарами, їх виробництвом та зберіганням, а також стосовно пасажирських перевезень. Загалом було розглянуто більше 60 справ. Кількість прийнятих рішень про анулювання ліцензій та дозволів працювати й надалі була майже однаковою.

"Здебільшого рада приймає рішення позбавити підприємця ліцензії за умови грубих порушень, таких як недотримання правил в укладанні договорів, порушення умов зберігання ліків та розміщення аптек, торгівля рецептурними медпрепаратами без рецептів, відсутність офіційного працевлаштування водіїв автотранспортних засобів та інші",- передає прес-служба.

Голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський, під час засідання, наголосив на важливості "здорової конкуренції" між представниками бізнесу. З цією метою ним було дане доручення працівникам Держпідприємництва організувати відповідні робочі наради з такими основними органами ліцензування як Головавтотрансінспекція та Держлікслужба, а також представниками місцевих органів влади.