УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Регіонал: Україна не готова до продажу землі

921
Регіонал: Україна не готова до продажу землі

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення не є догмою для українського суспільства, воно має бути готовим до купівлі-продажу земель сільськогосппризначення.Про це в ефірі "5 каналу заявив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Валерій Бевзенко.

За його словами, для цього потрібно прийняти ряд запобіжних заходів, які провладна політ сила не встигла прийняти до 2013 року.

"Мораторій – це не догма для нашого суспільства, наше суспільство повинне бути готовим для того, щоб прийти до купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення – це головне. Коли буде готове суспільство? Тоді, коли буде готова низка законів, коли суспільство зрозуміє, що воно не втратить землю, про що говорив Президент України, тому що втрата землі для селянина – це сама велика біда", – зазначив Бевзенко.

"Нам хотілось, до першого січня підготувати низку законів, які б запрацювали таким чином, щоб можна було зняти мораторій, але ми не готові… Ми підійшли вже до того, але потрібні ще деякі запобіжні заходи поставити стосовно земель. Ми повинні це обов’язково прийняти такі запобіжники по суб’єктах власності на землю сільськогосподарського призначення, багато експертів рахує, що повинні бути введені обмеження на власність, таким чином, щоб вся земля не була розпорошена і вона не стала власністю крупних іноземних компаній", – додав він.