УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кабмін зірвав строки створення експортно-кредитного агентства - Галасюк

6,7 т.
Віктор Галасюк

Кабінет міністрів провалив створення у встановлені законом строки українського експортно-кредитного агентства, яке повинно було сприяти вітчизняному несировинному експорту через здешевлення кредитів та страхування й гарантування експортних контрактів. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова комітету з питань промполітики і підприємництва, заступник лідера Радикальної партії з економічної політики Віктор Галасюк.

"Урядовці не тільки провалили створення експортно-кредитного агентства в строк, відведений законом. Досі не проведені навіть базові підготовчі заходи. Натомість, керівництво МЕРТ офіційно пропонує уряду порушити закон і відстрочити створення ЕКА! Поінформував прем'єр-міністра про неприпустимість такої ситуації. Сподіваюсь, він зробить належні висновки, у тому числі, і кадрові", - зазначив Галасюк, зауваживши, що направив депутатське звернення на ім'я прем'єра.

Читайте: Галасюк: держзакупівлі ліків через міжнародні організації дискримінують Україну

Нардеп також висловив переконання, що подолати "сировинну хворобу" економіки, а також масову бідність в Україні, можливо лише через докорінну зміну економічної політики. 

"Експортно-кредитне агентство, індустріальні парки, державний банк розвитку, агенція підтримки малого бізнесу, державно-приватне партнерство, енергосервісні контракти та інші інститути й механізми розвитку - невід'ємна складова Антикризового плану розвитку економіки, який ми обов'язково втілимо в життя", - додав нардеп.