newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Машинисты потребовали прекратить "уничтожение железнодорожного транспорта": обращение

18,1 т.
Машинисты  потребовали прекратить 'уничтожение железнодорожного транспорта': обращение

Свободный профсоюз машинистов Украины обратился к Президенту Петру Порошенко, спикеру Верховной Рады Владимиру Гройсману и главе СНБО Александру Турчинову с требованием прекратить "уничтожение железнодорожного транспорта".

Видео дня

Соответствующее обращение есть в распоряжении у "Обозревателя".

"Координационный совет нашего профсоюза, на своем заседании 17 декабря этого года, тщательно рассмотрел ситуацию, которая сложилась в последние месяцы на железнодорожном транспорте, и отмечает, что никаких улучшений или хотя бы стабилизации ситуации не происходит", - сказано в заявлении.

Ниже приводим полный текст обращения железнодорожников к руководству страны на языке оригинала:

"Шановний Петро Олексійовичу! Шановний Володимире Борисовичу! Шановний Олександре Валентиновичу!

Зупиніть руйнацію залізничного транспорту!

Координаційна рада нашої профспілки, на своєму засіданні 17 грудня цього року, ретельно розглянула ситуацію, що склалася у останні місяці на залізничному транспорті і відмічає, що ніяких покрашень або хоча б стабілізації ситуації не відбувається.

При глобальному зменшенні ціни на нафту та нафтопродукти тепловози відставляються у зв'язку з відсутністю дизпалива, не виконуються у необхідному обсязі вантажні та пасажирські перевезення, штучно створюються передумови для підвищення збитковості пасажирських та приміських перевезень, щомісяця тисячами зменшується чисельність працюючих залізничників (хоча це заборонено законодавством). Залізничний транспорт перестає виконувати своє соціальне призначення.

Все це призводить до різкого підвищення соціальної напруги у колективах залізничників.

Всі наші намагання цивілізованого вирішення нагальних питань (пікетування, звернення до прем’єр-міністра, проведення прес-конференцій, тощо) не дали позитивних результатів.

Навпаки, тимчасове керівництво Укрзалізниці все більше і більше проводить заходів, які обурюють вже не тільки залізничників, а і усіх пересічних громадян України.

Події останнього часу є яскравим підтвердженням цього.

Напередодні новорічних та різдвяних свят скорочується на 40 відсотків витрати на перевезення громадян у пасажирських та приміських поїздах (Додаток-1)

При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що спочатку передбачається ліквідування пасажирських вагонних депо та вагонних дільниць, скорочення контингенту (що заборонено законодавством), а вже потім проведення детального аналізу та економічних висновків.

Це яскраво свідчить про недостатній рівень компетентності нинішнього керівництва Укрзалізниці.

Разом з цим, декларуючи прозорість у прийнятті рішень, в системі Укрзалізниці, розпорядженням т.в.о. ген. директора, введена цензура навіть для печатного органу - газети "Магістраль" (Додаток-2), що безумовно призведе до впровадження нових корупційних схем.

Такі дії нинішнього керівництва Укрзалізниці розцінюються Координаційною радою як навмисні для остаточного розвалу залізничної галузі та доведення її до банкрутства з подальшою приватизацією олігархічними кланами (про необхідність якої вже неодноразово заявляв т.в.о. гендиректора Укрзалізниці).

Все це неминуче призведе до порушення соціальної стабільності в Україні та однозначно направлено на підбурення населення нашої держави під час війни до нових "майданів" та різних акції протесту з непередбаченими наслідками.

Звертаємося до Вас з прохання - зупиніть руйнацію залізничної галузі, зупиніть наростання соціальної напруги у державі, притягніть винних у розвалі залізничного транспорту до відповідальності.

З глибокою повагою,

за дорученням Координаційної ради

голова профспілки С.Каріков".

Как сообщал "Обозреватель", парламентская коалиция хочет создать на базе "Укрзалізниці" холдинговую компанию.