newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мінагрополітики: партнерство – основа успішної реалізації аграрної політики

3,0 т.
Мінагрополітики: партнерство – основа успішної реалізації аграрної політики

Світовий досвід партнерства влади, бізнесу та громади свідчить про успішність такого підходу. Ключовий момент – це об’єднання зусиль громадян, підприємців та влади для сталого розвитку галузі та досягнення успіху у поставлених цілях.

Видео дня

Таку думку висловила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, відкриваючи форум "Аграрна політика - успіх через партнерство", який розпочав роботу сьогодні, 7 червня, у рамках ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2017".

У заході беруть участь керівництво Мінагрополітики та інших органів виконавчої влади, народні депутати, іноземні делегації, представники НААН, профільних асоціацій та громадських об’єднань, підприємці, експерти та журналісти.

В рамках Форуму відбулося активне обговорення та обмін думками з трьох ключових позицій аграрного галузі, які були поділені на три панелі.

Під час панелі "АПК України: стратегічне бачення" було висвітлено нагальні задачі та цілі розвитку галузі – від поглиблення діалогу між аграріями та владою до впровадження дієвих механізмів реформування АПК.

Окремою темою Форуму став "Розвиток сільських територій". Учасники обмінялися баченням з питань розвитку сільської економіки, охорони та збереження ресурсів у сільській місцевості, удосконалення системи управління сільськими територіями та підвищення рівня життя сільського населення.

Завершила Форум панель "Євроінтеграція", у ході якої були порушені теми відкриття нових експортних ринків, приведення українського законодавства до світових норм, нерозкритий експортний потенціал аграріїв та шляхи досягнення успіху через партнерство з владою та міжнародними інституціями.