newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Аграріям дадуть кошти на модернізацію

432
Аграріям дадуть кошти на модернізацію

Заборона продажу сільгоспземель зупиняє приплив інвестицій в українське село. А потенціал, на думку експертів американсько-української ділової ради, сягає 80-ти мільярдів доларів.

Фахівці кажуть: обмеження заважають продати майже 4 мільйони гектарів вітчизняних угідь. Тож земельна реформа на часі. У Мінагропроді реформу теж підтримують. Щоправда, додають: те, що землю можна буде продавати - не головна мета уряду. Важливіше, що чорноземи дозволять використовувати як заставу для отримання кредитів у банках.

"Ми вважаємо, що запровадження земельної реформи в такому вигляді, як вона запропонована в комплексі законопроектів, і створення відповідного земельного банку для кредитування селян дозволить потроїти темпи росту аграрного виробництва і довести їх з 5% річних до 15%. Таким чином за 5 років послідовних кроків влади після початку земельної реформи ми можемо вдвічі збільшити валове виробництво сільгосппродукції в нашій державі", - заявив Микола Безуглий, заступник міністра аграрної політики та продовольства.