УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Автогаз WOG попал в топ-4 самого качественного топлива в Украине

18,9 т.
Автогаз WOG попал в топ-4 самого качественного топлива в Украине

Інститут споживчих експертиз перевірив автогаз на українських АЗС і визначив зразки, які мають порушення стандартів якості, передає УНН.

Відзначається, що були відібрані зразки автомобільного газу в мережах АЗС ОККО, WOG, БРСМ-Нафта, КЛО, LUXWEN.

"Також, було вирішено перевірити кілька "бочок", тобто незаконних заправок, які стоять на кожному кутку", - повідомили в ІСЕ.

Автогаз перевіряли за наступними критеріями: точність наливу, відповідність вимогам вітчизняних і європейських стандартів, щільність газу.

Результати дослідження показали, що, незважаючи на більш низьку ціну, заправлятися газом в так званих "бочках" (АГЗП) невигідно.

"Буде більше витрата і є ризик пошкодження деталей авто", - стверджують експерти.

У той же час відзначається, що такі АЗС як ОККО, WOG, КЛО та LUXWEN пропонують своїм клієнтам газ високої якості.

"Вони зацікавлені не в одноразовій миттєвій вигоді, а в збереженні постійних клієнтів, тому ризикувати якістю товару не схильні. І у них, насамкінець, можна подивитися документацію на скраплений газ, щоб зайвий раз перевірити, що ти заливаєш в балон", - відзначили в ІСЕ.

Нагадаємо, в серпні в Україні було зафіксовано значне подорожчання автогазу. За даним фактом в АМКУ почали розслідування так званої "газової змови".

Зараз Комітет перевіряє щонайменше сім вітчизняних суб'єктів господарювання, які здійснюють імпорт, оптово-роздрібний продаж і зберігання зрідженого газу.