newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Фонд держмайна зробив черговий крок до приватизації енергокомпаній

804
Фонд держмайна зробив черговий крок до приватизації енергокомпаній

Фонд державного майна України розпочав формування конкурсних комісій з продажу кожної з трьох енергокомпаній, які входять до першої групи об‘єктів енергетики, що виставляються на приватизацію.

Видео дня

Як повідомила "Обозреватель" прес-секретар Фонду держмайна Ніна Яворська, відповідно до плану-графіку приватизації енергокомпаній, це 25% ПАТ “Київенерго”, 50% ПАТ ”Закарпаттяобленерго та 45,103% ПАТ “Західенерго”. Пакети акцій цих трьох компаній можуть бути виставлені на продаж у серпні 2011 року. До конкурсних комісій, крім представників Фонду державного майна, будуть включені, зокрема, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, профспілкових організацій.

Приватизація об‘єктів енергетики – це насьогодні найважливіше завдання Фонду держмайна і одна з найважливіших приватизаційних подій країни. Приватизація енергокомпаній розпочата Урядом України та Фондом держмайна з метою приходу на підприємства приватних інвесторів, які б забезпечили стабілізацію їх фінансово-господарського стану та подальший розвиток.