УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кравцов: завдяки ProZorro з початку року "Укрзалізниця" отримала економію у 55 млн грн

4,8 т.
Кравцов: завдяки ProZorro з початку року 'Укрзалізниця' отримала економію у 55 млн грн

З початку 2017 року філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" за підсумками проведених тендерів уклала більше 240 договорів з постачальниками на загальну суму 4,1 млрд грн. При цьому економія у порівнянні із очікуваною вартістю склала понад 55 млн грн завдяки електронному майданчику ProZorro. Про це повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.

Кравцов: завдяки ProZorro з початку року "Укрзалізниця" отримала економію у 55 млн грн

Голова Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що найбільшу економію коштів у процентному вираженні вдалося отримати при закупівлі олив та мастильних матеріалів – 77%; персональних комп’ютерів — 35%, подушок — 22%. У коштах значної економії вдалося досягнути при закупівлі запасних частин для капітального ремонту пасажирських вагонів — 9,5 млн грн; олив та мастильних матеріалів — 5,1 млн грн; коліс суцільнокатаних — 5,7 млн грн.

Читайте: Кравцов представил международным инвесторам экономический потенциал "Укрзалізниці"

Євген Кравцов нагадав, що Укрзалізниця перейшла на електронні закупівлі у квітні 2016 року відповідно до реалізації реформи системи державних закупівель. За його словами, ProZorro дозволяє запобігти зловживань у системі закупівель для Укрзалізниці.

З метою покращення процесу закупівель філія "Центр забезпечення виробництва" намагається максимально спростити свою тендерну документацію. Тендерний комітет не вимагає від учасників інформації, що міститься у відкритих державних реєстрах і перевіряє її самостійно. Прикладом значного спрощення тендерної документації є конкурси на закупівлю дизельного пального.

"Наразі відбувається робота з удосконалення проведення усіх конкурсних торгів, спрощуємо процедури, ретельніше працюємо з документами. Втім, на першому місці завжди залишається мета купувати виключно якісну та надійну продукцію, яка відповідає сучасним стандартам та дозволить забезпечувати безперебійну роботу залізничного транспорту", - відзначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.