УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На КМЕФ підтримали промисловий пакет реформ

1,5 т.
На КМЕФ підтримали промисловий пакет реформ

Презентований на Київському міжнародному економічному форумі пакет промислових реформ отримав підтримкупромисловців, інвесторів та експертів.

Про це нагадав голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

Згідно з оприлюдненим заступником лідера РПЛ з економічної політики переліком, до основних законопроектів Промпакету увійшли:

1) ЗПУ №6671 про гарантоване безкоштовне приєднання нових об'єктів промисловців, аграріїв, забудовників, підприємців до інженерних мереж.

2) ЗПУ "Купуй українське, плати українцям" (на стадії реєстрації), що встановлює нову формулу держзакупівель з врахуванням "місцевої складової" ("той хто використовує українську працю, сировину, матеріали, комплектуючі, енергію, кредити, отримає суттєву цінову перевагу").

3) Закон №1792-VIII про створення українського експортно-кредитного агентства (ЕКА) для здешевлення фінансування виробників і системної держпідтримки несировинного експорту.

4) ЗПУ №5303 про внесення змін до Конституції України, що зобов'яжуть НБУ сприяти не лише фінансовій стабільності, а й економічному зростанню України, поміркованому рівню довгострокових банківських ставок та подоланню безробіття.

5) ЗПУ №2554а-д і 2555а-д — пакет інвестиційних стимулів для нових виробництв на науково-дослідницьких центрів через механізм індустріальних парків.

6) ЗПУ №5276 про скасування імпортних мит на усе виробниче обладнання.

7) ЗПУ №6514 — трирічна розстрочка імпортного ПДВ на усе виробниче обладнання.

8) ЗПУ №7155 щодо валютної лібералізації в інтересах експортерів — скасування обов’язкового продажу валютної виручки експортерів та граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями.

Як зазначив парламентар, ще декілька законодавчих ініціатив знаходяться на стадії розробки.

"Ми з Олег Ляшко, командою РПЛ та однодумцями в Раді невпинно працюємо над втіленням в життя цих ініціатив, які зупинять деіндустріалізацію країни, безробіття, безгрошів'я та еміграцію українців! # ПромПакетРеформРПЛ —важлива складова нашого всеохопного Антикризового плану розвитку економіки ( https://www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750)", — наголосив нардеп.