newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

"ОККО" виходить на ринок мінеральних добрив

2,2 т.
'ОККО' виходить на ринок мінеральних добрив

OKKO Group оголосив про вихід на новий ринок – те пер агровиробники можуть законтрактувати в компанії не тільки пальне, а й азотні та комплексні добрива. Вже сьогодні в рамках проекту їх можна придбати як вагонними партіями, так і дрібнішими – із власних складів, котрі відкрито у Хмельницькій (Ярмолинці) та Рівненській областях (Нова Любомирка). Незабаром ще один запрацює й у Вапнярці Вінницької області.

"Наш холдинг продовжує активний розвиток агротрейдингового напрямку, стратегічна мета якого – закривати 100% потреб фермерів у товарних ресурсах для їхніх виробничих процесів, –вважає віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. – Ми вже забезпечуємо їх паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, плануємо постачати засоби захисту рослин та іншу необхідну продукцію. За ціновим критерієм наші послуги є цілковито конкурентними на ринку, а висока репутація бренду "ОККО" гарантує, що кожен замовник отримає товар належної якості, своєчасно і в необхідній кількості".

Видео дня

На кожному з уже відкритих складів може зберігатися до 4 тисяч тонн міндобрив одночасно. В Ярмолинцях та Новій Любомирці облаштовано ємності під сухі добрива, а у Вапнярці – в тому числі й для зберігання рідких.

Важливою перевагою для аграріїв є те, що закупівля добрив можлива і через форвардну програму компанії "ОККО Агротрейд". Згідно з її умовами, за придбані зараз міндобрива, пальне тощо покупець може розрахуватися зерном чи іншою продукцією майбутнього врожаю. Ще один варіант – це оформлення угоди в рамках програми гарантованих платежів, яку "ОККО Агротрейд" започаткував спільно з "ПриватБанком".

В останні роки ємність українського ринку мінеральних добрив становить 4 мільйони тонн на рік. Цей ринок має чіткий сезонний характер з піками споживання навесні, коли переважає попит на азотну групу, і восени, коли активніше закуповуються комплексні міндобрива. У собівартості продукції АПК на мінеральні добрива припадає в середньому 15-20% усіх витрат, при цьому основне фінансове навантаження припадає на періоди жнив і посівної. Співпраця з OKKOGroup дає змогу аграріям збалансувати свої видатки, отримавши при цьому не тільки надійного постачальника добрив та паливно-мастильних матеріалів, а й потенційного покупця своєї продукції.

Детальніше з пропозиціями по мінеральних добривах можна ознайомитися на сайті.