newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Термін подання інвестзаявок на будівництва Дарницького вокзалу подовжено

366
Термін подання інвестзаявок на будівництва Дарницького вокзалу подовжено

Міністерство інфраструктури України подовжує термін подання заявок на конкурс щодо залучення інвесторів для завершення будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця у Києві - до 12 вересня 2011 року. Відповідно термін подання конкурсних пропозицій - з 19 по 29 вересня 2011 року. У цілому конкурс триватиме до 7 листопада 2011 року.

Видео дня

Конкурсна пропозиція повинна містити, зокрема, інвестиційний проект будівництва Пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця - друга черга будівництва, графік його реалізації із термінами розробки проектної документації, початку та закінчення виконання будівельно-монтажних робіт, введення в експлуатацію об’єкту інвестування.

До другої черги будівництва Дарницького вокзального комплексу належать: головна будівля вокзалу з центральним тунелем, відкрита стоянка автомобілів на 300-350 машиномісць з 2-рівневим підземним паркінгом, закінчення спорудження головного перону, зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, інші інженерні мережі. Наразі збудовано залізобетонний каркас будівлі вокзалу на 7 поверхів та тунель без оздоблення та інженерних мереж.

Передбачається, що зони обслуговування пасажирів та відвідувачів комплексу будуть об’єднані за допомогою ескалаторів, сходів, а також підйомників для маломобільних груп населення.

Одночасна місткість вокзального комплексу складе у дальньому сполученні 2700 пасажирів, у приміському - 1600 пасажирів.

Орієнтовна кошторисна вартість другої черги будівництва складає 1 792 842,653 тис. грн. відповідно до техніко-економічного обґрунтування, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 758.

Замовником будівництва виступає Державне територіальне галузеве об’єднання «Південно-Західна залізниця».