УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За продаж алкоголю та тютюну підліткам анульовано майже 700 ліцензій

471
За продаж алкоголю та тютюну підліткам анульовано майже 700 ліцензій

За шість місяців цього року за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів свої ліцензії втратили в понад два рази більше підприємств, ніж минулого року. За відповідний період 2011 року податківці анулювали лише 305 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном.Про це говориться в повiдомленнi ДПСУ.

Видео дня

Фахівці податкової і надалі викриватимуть несумлінних підприємців, які намагаються заробити гроші на здоров’ї підлітків. Незнання закону у даному випадку не є виправданням, оскільки кожен суб’єкт господарювання знайомий з правилами торгівлі цими товарами.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень.

Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб’єкта господарювання. Загалом, за січень-червень поточного року анульовано понад 13,7 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.