УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Експерти: Микола Присяжнюк успішно реалізував аграрну стратегію Президента

1,0 т.
Експерти: Микола Присяжнюк успішно реалізував аграрну стратегію Президента

Протягом останніх двох тижнів Міністр аграрної політики та продовольства особисто відвідав вісім областей України. Микола Присяжнюк перевірив перебіг проведення жнив, відвідав провідні господарства та провів зустрічі з аграріями. На думку експертів аграрного ринку, це засвідчує комплексну реалізацію аграрного блоку економічних реформ, ініційованих Президентом України.

Видео дня

"Вперше за останні роки Міністерство на чолі з Миколою Присяжнюком приділяє таку увагу проблемам села, селянам і працівникам аграрного сектору. В усіх поїздках, які міністр здійснив за останні два тижні, він зустрічався з активом сіл, районів, областей. І це суттєва увага до сільгоспвиробників, адже підтримка вітчизняних аграріїв є одним із ключових блоків аграрних ініціатив Президента", - зазначив Голова Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Микола Фурсенко.

Експерт також наголосив, що під час таких робочих візитів відбувається активне обговорення стратегії розвитку українського села.

"Президент України поставив завдання - призупинити занепад українського села. Тож міністр аграрної політики та продовольства виступив ініціатором проекту "Рідне село", який спрямований на соціально-економічний розвиток сільських територій. І під час таких робочих поїздок це питання активно обговорюється, а на місцях проводиться робота", - зазначив Микола Фурсенко.

Заступник Генерального директора української аграрної конфедерації Олександр Ярославський висловив думку, що міністр має бачити, як аграрії проводять жнива.

"Наразі в Україні в розпалі жнива. Ми майже завершили збір ранніх зернових культур. У Міністра є свої зобов’язання, тож він має на власні очі побачити це, а головне – допомагати. Головне те, щоб ці візити мали позитивний результат для розвитку аграрного сектору", -зазначив фахівець.

На думку експерта аграрного бізнесу, керівника проекту AgroNews Руслана Швеця, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк успішно реалізував аграрну стратегію Президента, підтвердженням чому є минулорічний рекордний врожай зернових, цьогорічне збереження врожаю та особистий контроль міністра над процесом збирання зернових під час постійних регіональних поїздок.

Ще один агарний експерт, Президент Асоціації "Земельна спілка України" Андрій Кошиль, запевняє, що такі поїздки мають давати позитивний результат.

"Безумовно, подорожі до регіонів корисні для керівника Міністерства, тому що це дозволяє на місці ознайомитись з переліком проблем, які мають вирішуватися відомством. І якщо ці поїздки матимуть відповідні наслідки, тобто будуть вжиті заходи, які позитивно позначаться на аграрному секторі і процесі збору врожаю, то це корисно", - зазначив фахівець.