УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Міністр АПК Присяжнюк особисто перевіряє, як збирають урожай в областях

495
Міністр АПК Присяжнюк особисто перевіряє, як збирають урожай в областях

Голови обласних державних адміністрацій переконані, що особиста участь Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка у перевірці збирання врожаю допоможе вирішити проблеми регіонів України. Протягом останньго місяця очільник Мінагрополітики відвідав понад тридцять господарств у 10 областях держави.

Видео дня

"Сумщина має серйозний сільськогосподарський потенціал і його розвиток потребує підтримки з боку керівництва держави. Тому для нас важливо, що Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк особисто контролює хід збирання врожаю і під час зустрічей на кожному із аграрних об’єктів області вивчає проблематику сільгоспвиробників. Результатом вивчення міністром проблем наших аграріїв є налагодження повноцінного діалогу між органами державної влади, що неодмінно позитивно вплине на ефективність роботи сільського господарства Сумщини", - вважає голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмир.

На думку голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка, Херсонська область у цьому році опинилася у складній ситуації: "Через несприятливі погодні умови, зокрема посуху, в області були знищені значні площі посівних. Тому увага, яку приділяє Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк нашій області, є вкрай важливою для вирішення проблем. Його нещодавній робочій візит до області разом із Прем’єр-міністром Миколою Азаровим дав можливість порушити низку важливих для області питань, зокрема меліорації земель, яка вкрай необхідна південним регіонам. Тож такі зустрічі з очільниками держави дають змогу розказати і показати проблеми та оперативно їх вирішувати".

"Я завжди оцінював діяльність Миколи Присяжнюка позитивно, а такі поїздки Міністра в регіони, зокрема і на Вінниччину, є вкрай дієвими. Ми обговорили перспективу розвитку українського села, зокрема програму "Рідне село", компенсацію за утримання молодняку ВРХ, допомогу при будівництві тваринницьких комплексів, спорудженні овоче- та фруктосховищ. Микола Присяжнюк тримає всі ці питання під контролем. Він вже на місці дав відповідні доручення керівникам департаментів відомства. Тож візити Міністра завжди є поштовхом для розвитку", - переконаний Микола Джига.