newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

"Для здоров'я дорослих та дітей": в Україні випустили унікальний біфікоктейль

14,6 т.
'Для здоров'я дорослих та дітей': в Україні випустили унікальний біфікоктейль

Молочна продукція – це важлива частина раціону населення України. Продукти з молока є джерелом вітамінів та мікроелементів. Однак, українці споживають 220 кг молочних продуктів на душу населення за рік, що на 40 кг менше, ніж показник у ЄС.

Одним з найпопулярніших продуктів у Європі та Україні є питні йогурти. Вони поживні, швидко насичують та їх можна носити із собою. Питним йогуртам надають перевагу офісні робітники, студенти, школярі та спортсмени. А все це тому, що в країні набирає обертів тенденція здорового способу життя.

ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!

Видео дня

Із ростом темпу життя набирають актуальності продукти, які зручно використовувати в дорозі або на ходу. При цьому споживачі розуміють, що раціон харчування впливає на самопочуття та шукають корисну їжу і напої, які сприяють травленню та допомагають підтримувати здорову фізичну форму. Пробіотики – це корисні для кишечника біфідобактерії, які покращують травлення та регулюють функції імунної системи. Пребіотики, або харчові волокна, - це компоненти їжі, які не перетравлюються травною системою людини, але переробляються корисною мікрофлорою кишечника. Іншими словами, пребіотики – це "їжа" для корисної мікрофлори кишечника. Вони необхідні для росту та активності корисних бактерій в організмі, сприяють більш ефективній дії пробіотиків, допомагають оптимізувати вагу. Вітамін D 3 сприяє засвоєнню кальцію та забезпечує здоров'я кісток. Крім того, нові смаки біфідококтейлю BIFIDUS - полуниця-кавун, апельсин-ананас та персик-манго - приємно вразять споживачів різного віку.

Здоровий спосіб життя починається з продуктів, які ми споживаємо. BIFIDUSвід ТМ Біла лінія – унікальне та просте рішення для корисного та смачного харчування. За словами Олега Швеця, головного спеціаліста МОЗ України з дієтології, харчовий продукт BIFIDUS є джерелом вітаміну D3 у кількості, що складає35% добової фізіологічної потреби для людей віком 18-29 років. До того ж, білок повноцінно засвоюється організмом завдяки збалансованому амінокислотному складу продукту. Молочнокислі та біфідобактерії оптимізують травлення та регулюють функції імунної системи. Про це свідчить експертний висновок ВГО "Асоціація дієтологів України.

Про цілющі властивості йогурту розповідає науковий співробітник преморбідних станів та проблем здорової дитини "ДУ ІПАГ НАМН України" Ірина Матвієнко. ""Позитивні" мікроорганізми потрапляючи в шлунок створюють у ньому кисле середовище, яке є згубним для хвороботворних мікробів. "Позитивні" бактерії продукують ферменти, вітаміни, мікроелементи, які вкрай важливі для травлення та здоров'я. Йогурт впливає на імунну систему, бо "позитивні" мікроорганізми виробляють протизапальні фактори, знижуючи тим самим ризик розвитку захворювань. Йогурт є протиінфекційним, протиалергійним засобом, він дуже корисний для дітей".

Регулярно вживаючи біфідококтейль від ТМ Біла лінія можна суттєво покращити не лише фізичне, а і емоційне здоров'я.

За словами Ірини Матвієнко, для того, щоб йогурт максимально позитивно впливав на організм, ним неможна запивати сніданок, обід чи вечерю. Краще споживати його у якості перекусів, які не пов’язані з основними прийомами їжі.

"Для здоров'я дорослих та дітей": в Україні випустили унікальний біфікоктейль