УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко відповідатиме за кожну зайву копійку

498
Тимошенко відповідатиме за кожну зайву копійку

Народний депутат від фракції Партія регіонів Юрій Мірошниченко висловив надію на те, що у цьому році не буде різких кроків в напрямку газового ринку. Він  впевнений, що Тимошенко, говорячи про зміну цін на газ, думає не про державу чи суспільство, а про політику.

Щодо заяв прем’єра про корумпованысть угод, підписаних колишнім міністром палива та енергетики Юрієм Бойком, Мірошниченко сказав: «Бойко забезпечив для України найнижчу ціну на газ у Європі і якщо Тимошенко зруйнує ці домовленості, вона нестиме відповідальність за кожну переплачену копійку».

В цьому контексті він зізнався, що переконаний в тому, що ціни на газ в будь-якому разі будуть вищі.

В той же час він зізнався, що вважає такі заяви Тимошенко спробою політичної розправи над опонентами і «якщо хтось нагорі відкриє справу проти Бойка, ми дамо оцінку цій ініціативі».

На з’їзді в Сєвєродонецьку питання виходу Богатирьової з Партії регіонів на порядку денному не стоятиме – повідомив журналістам Юрій Мірошниченко. За його словами, з’їзд проводиться за ініціативою громадських організацій і матиме на меті обговорення гуманітарних, а не політичних питань.

Проте він зауважив, що питання Богатирьової повинно бути вирішено у первинній партійній організації, до якої належить Богатирьова. Чи піднімалося це питання, нардепу наразі невідомо.

Партія регіонів звернеться до КС щодо конституційності постанови Кабміну про дозвіл на невиконання завідомо неправомірних рішень суду – про це повідомив депутат-«регіонал» Юрій Мірошниченко. На його думку, це «зухвала, антиукраїнська постанова, яку треба скасувати».

Тимошенко відповідатиме за кожну зайву копійку