newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС

7,9 т.
Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС

Во Львове возле здания Государственной фискальной службы состоялись протесты против нового начальника второго отдела управления внутренней безопасности территориальных органов ГФС в области Игоря Цимбрила.

Об этом сообщает Форпост.

Активисты также написали открытое обращение к председателю Львовской областной госадминистрации Олегу Синютке и руководителю ГФС Львовщины Игорю Кондро.

В частности, активисты обратили внимание на то, что Цимбрила обвиняли в преследовании участников Революции Достоинства. Кроме того, чиновник был назначен на должность без какого-либо конкурса.

Далее публикуем полный текст обращения на языке оригинала:

Видео дня

"Минуло чотири роки з того дня, коли зграя негідників, прикриваючись озброєними загонами міліції та діючи нібито від імені держави, отримали рішучу відсіч у своїх спробах узурпувати владу та встановити в Україні авторитарний режим правління криміналу та олігархів. Однак, з сумом доводиться констатувати, що частина здобутків Революції Гідності, знівельована та продовжує знецінюватись діями таких самих негідників, що вдаючи з себе реформаторів та євро послідовників, мімікрували у владу та намагаються відновити стару корупційну систему. Систему, яка спиралась на байдужих та безпринципних виконавцях, котрі привели країну до тотального руйнування, до нівелювання всіх основних її інституцій, до фізичного знищення власних громадян та втрати державою її територіальної цілісності. Тому ми не можемо стояти осторонь та мовчки спостерігати як намагаються знищити всі наші сподівання на гідний розвиток Української держави, в тому числі через повернення у владні інституції "вірних поплічників" тогочасного режиму. Ми будемо чинити опір усім спробам реабілітації та повернення на керівні посади осіб, котрі бездумно та без жодних докорів сумління віддавали та виконували злочинні накази проти власного народу.

Тому, звертаючись до Вас, як до голови ЛОДА , вимагаємо висловити Вашу позицію щодо призначення скандально відомого ДАІшника Ігора Цимбрила на посаду начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області, яке відбулось 2 листопада 2017 року. Ми переконані, що Вам відомо про те, що за часів президентства януковича, майор міліції Цимбрило був виконавцем, а згідно свідчень, даних його підлеглими в суді, і сам віддавав злочинні накази, спрямовані на переслідування учасників Революції Гідності, зокрема в частині складання незаконних протоколів про порушення правил дорожнього руху автомайданівцями. Громадські активісти Львівщини, вважають неприпустимими такі призначення на керівні посади в державних органах, а тому окрім висловлення Вашої позиції просимо Вас повідомити керівника ДФС України п.Продана М.В. про відповідні факти біографії п.Цимбрила та шкоду для репутації всієї системи органів ДФС на Львівщині від прийняття київським керівництвом таких кадрових рішень.

Нагадуємо, що ми неодноразово інформували Вас про такі факти недолугої кадрової політики в органах державної влади. В свою чергу Ви публічно підтримали наші пропозиції про доцільність проведення конкурсів на всі керівні посади на Львівщині. Однак ми не хочемо вірити, що продовження практики кулуарних призначень на митниці і ДФС є свідченням неспроможності вирішення даних проблем. Тому залишаємо за собою право вимагати припинення ганебної практики призначень поза конкурсом і лобіювання на керівні посади за принципом "політичної доцільності" та не допускати повернення "старих" облич до "нової" влади".

Под обращением поставили свои подписи ряд общественных организаций Львова, среди которых: "Варта 1" Андрей Романчак, "ДіЯ" Валентин Середюк, "Варта-700" Наталья Шелестак, "Рабів до раю не пускають" Иван Спринський, "Побратими України" Степан Билас, "Допомога Армії" Игорь Стефанюк, "Народна Самооборона Львівщини" Юрий Мартынюк, "Будуймо Україну Разом" Игорь Финканин, "Пріорітет права" Леся Бондарук, "Вектор права" Роман Верхоляк, "Автоєвросила" и "Самооборона львівського Євромайдану".

Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС
Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС
Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС
Преследовал майдановцев: во Львове потребовали уволить новоназначенного чиновника ГФС

Как сообщал "Обозреватель", ранее стало известно, что глава Львовской ОГА указал в своей декларации пользование 175-метровой квартирой во Львове и автомобилем Honda Accord, которые принадлежат его теще.