УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Просунуті клієнти WOG економлять по 3 грн на літрі пального

15,3 т.
Просунуті клієнти WOG економлять по 3 грн на літрі пального
Просунуті клієнти WOG економлять по 3 грн на літрі пального

Компанія WOG пропонує зареєстрованим користувачам WOG PAY знижки на паливо.

Так, водіям, які користуються інноваційним сервісом WOG PAY, надається знижка в сумі 3 грн на літрі бензину і дизпалива і 1 грн на літрі газу.

"Тепер з WOGPAY кожен споживач при заправці від двох літрів отримує знижку в розмірі 3 грн/л на бензин і ДТ або 1 грн/л на газ", - розповіли в прес-службі компанії.

У компанії також відзначили, що за допомогою WOG PAY стало вигідно заправлятися не тільки автомобілістам, а і власникам мотоциклів, моторолерів.

"Як правило, компанія WOG надає акції на заправки паливом від 20 літрів. А бак таких видів транспорту, як мотоцикл і моторолер, становить менше 20 літрів. З WOG PAY власники всіх видів транспорту отримують знижки при заправці вже від двох літрів. Знижка застосовується з першої заправки", - розповіли в прес-службі компанії.

Акція діє до кінця поточного року.

Нагадаємо, компанія WOG у квітні поточного року ввела можливість дистанційного розрахунку за паливо для своїх клієнтів. Це стало можливим завдяки унікальному сервісу WOG PAY, який був інтегрований в мобільний додаток WOG PRIDE.

Про те, як користуватися WOG PAY можна ознайомитися за посиланням.