newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Продаж землі можливий лише за умови прийняття закону про ринок землі

Продаж землі можливий лише за умови прийняття закону про ринок землі

Продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні можливий лише за умови прийняття закону про ринок землі. На цьому наголосив у понеділок Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів.

"Ринку землі сільськогосподарського призначення не буде в Україні в осяйній перспективі, і у цьому сьогодні Погоджувальна рада єдина", - сказав Литвин. При цьому він висловився за необхідність прийняття законодавчого акту, який мав би "заспокійливий характер для людей".

Керівник парламенту повідомив, що дав доручення "підняти проект закону, внесеного від фракції комуністів, а також від народного депутата Ю.Мірошниченка, і просто вийти на прийняття простого і зрозумілого рішення". Ці документи, на думку В.Литвина, можна розглянути завтра, 16 жовтня, або 6 листопада.

Видео дня

Мораторій на продаж землі і так існує, сказав він, зауваживши, що "є закон про мораторій на продаж землі до 1 січня 2013 року". Та, відповідно до законів України, ринок землі в Україні може з’явитися лише за умови, коли буде прийнятий закон про ринок землі, - ще раз підкреслив В.Литвин, додавши, що "законопроекту з цього питання в порядку денному нинішньої сесії Верховної Ради України немає, він був виключений із пропозицій щодо включення його до порядку денного".