УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Борис Кушнирук
Борис Кушнирук
Экономист

Блог | Експерти з "нихренанеделания" дискредитують реформи

олексій кучеренко

У п'ятницю 31 березня під час ефіру на телеканалі ZIK довелось сваритись з видатним тимошенківським експертом у сфері "нихренанеделания" Олексієм Кучеренко. Вся ця корупційна свора демагогів намагається дискредитувати тих, хто підтримує продовження проведення реформ, навіть якщо вони не дуже популярні в очах населення.

З цією метою Кучеренко заявив, що Фірташ вже виділив кошти на підтримку впровадження абонплати за газ. І киваючи у мій бік, каже, ось, мовляв, платять ці кошти таким експертам, який тут в студії сидить.

Але в той час, коли цей корупційний мудак сидів у кріслі міністра ЖКГ та зберігав без змін тотально корумповану систему житлово-комунальних послуг, зрозуміло, абсолютно безкорисливо, я пояснював, які реформи і чому мали би робитись в цій сфері.

Пізніше, у 2011 році, я оприлюднив три взаємопов'язані статті, присвячені саме питанням реформи ЖКГ. Посилання на них буде зразу в коментарах. Раджу прочитати. Може тоді у декого з притомних осіб буде менше підстав для істерик.

Тут лише дозволю собі навести декілька абзаців з третьої статті "ЖКГ: хто продавець і покупець?":

"Продаж електроенергії та газу

При продажу електроенергії та газу кінцевими замовниками є власники квартир. Вони повинні мати стосунки з двома підприємствами, одне з яких продаватиме газ чи електроенергію, інше - транспортуватиме їх до лічильників у квартирах.

Платити доведеться роздрібним продавцям за кількість спожитих кіловат-годин і кубів газу, а також фіксовану абонплату підприємствам, які транспортуватимуть газ чи електроенергію до лічильника кінцевого споживача.

Обов'язковість абонплати пов'язана з тим, що мережу потрібно підтримувати в працездатному стані незалежно від того, скільки власники спожили ресурсу, а може взагалі певний час його не споживали, бо були у відпустці.

Слід зазначити, що при продажу газу чи електроенергії власникам квартир виникає проблема стосунків між компаніями, які транспортуватимуть електроенергію чи газ, і тим, хто обслуговує будинкові газові та електричні мережі, сьогодні це ЖЕКи, ЖБК та ОСББ. Їм теж слід врегулювати відносини про взаємні права і обов'язки".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...