УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Владимир Бойко
Владимир Бойко
Журналист

Блог | Дешеві квитки Ryanair: підводні камені

ryanair

11 липня 2017 року ввійде в історію України як день появи нової професії – громадського експерта з питань авіаперевезень. За одне це варто подякувати авіакомпанії Ryanair, яка відмовилась заходити на український ринок.

Оскільки я буваю за кордоном Неньки трохи частіше, ніж переважна більшість фейсбук-експертів, то не можу не зазначити, що я всіляко намагаюсь уникати послуг авіакомпанії Ryanair. Точніше, пересуваюсь по Європі літаками цієї компанії лише у виключних випадках, коли немає інших варіантів. Причина – дорого й незручно.

Читайте: Страна, где МАУ выгодно, а Ryanair нет - обречена

Новонароджені експерти, очевидно, не знають, що чутки про те, що Ryanair перевозить пасажирів ледь не безкоштовно, спричинені виключно тим, що Ryanair час від часу пускає в продаж квитки за дуже дешевими (у 8 – 10 разів меншими, ніж зазвичай) цінами на окремі дати й на окремі рейси. У інші дні ціни цього авіаперевізника "кусаються", перевезення багажу треба оплачувати додатково, а максимально допустима вага багажу складає 20 кг.

Наприклад, зараз я перебуваю в славному чеському місті Простєйов, найближчий аеродром від мене, з якого літає Ryanair, знаходиться в Брно. Заходжу на сайт авіакомпанії: польоти з Брно виконуються лише в аеропорт "London Stansted", ціна квитка на завтра, 12 липня 2017 року, 6519 крон. Крона практично дорівнює гривні, отже вартість квитка складає десь 6,5 тис. грн. або 245 євро. Окрім того, 950 грн. треба буде доплатити за багаж. Звісно, можна улетіти й за 539 крон (без урахування вартості багажу), але лише в певний день – 23 липня.

Читайте: Що насправді хотів Ryanair?

А тепер рекомендую поцікавитись, де знаходиться аеропорт "London Stansted". Слово "London" доданий у назву пункту прибуття виключно з рекламною метою, оскільки, насправді, цей аеропорт розташований за 48 км від столиці Великої Британії.

Звісно, це не означає, що послуги Ryanair не користуються попитом. Для людей, які самостійно планують свої подорожі – наприклад, для представників творчих професій чи самозайнятих осіб – тарифна політика Ryanair дає можливість значно з’економити на квитках у разі, якщо заздалегідь запланувати перельот на ту дату, коли авіакомпанія продаватиме квитки на цей напрямок з суттєвою знижкою. А якщо при цьому ще й не брати з собою багаж, то подорож може вийти в два рази дешевшою, ніж на поїзді. Але, здається мені, що фейсбук-експерти до цієї категорії пасажирів не належать.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...