newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Спроба рейдерського захоплення компанії "Фармекс Груп" зірвана постановою суду

Спроба рейдерського захоплення компанії 'Фармекс Груп' зірвана постановою суду

ТОВ “Фармекс Груп” це найсучасніший виробничий і науково-дослідний комплекс на території України, створений на базі потужностей науково-виробничого онкологічного і кардіологічного центру "Макс-Велл". На відміну від більшості вітчизняних виробників, комплекс з самого початку був спроектований відповідно до вимог європейських стандартів для фармацевтичної промисловості GMP ЄС, повідомляє пресс-служба компанії.

Так, останнім часом деякі інтернет видання ведуть інформаційну війну проти ТОВ “Фармекс Груп” розповсюджуючи недостовірну та негативну інформацію, яка дискредитує ділову репутацію ТОВ “Фармекс Груп”. Автори подібних “брудних” статей не вдаються до жодних морально-етичних норм, прийнятих в суспільстві, та діють за планом, що підтримує спробу рейдерського захвату компанії.

У грудні 2016 року компанія "Stants Limited" ("Стантіс Лімітед") звернулась до Вищого спеціалізованого суду України із зазначеним клопотанням, мотивуючи тим, що рішенням Спеціалізованого міжрайонного економічного суду м. Алмати (Республіка Казахстан) від 18 липня 2016 року у справі № 7527-16- 00-2/4201 за позовом прокурора Медеуського району м. Алмати в інтересах AT "Фонд національного добробуту "Самрук-Казина" (з державною участю) до акціонерного товариства "БТА Банк", товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробничий онкологічний і кардіологічний центр "Макс-Велл" (далі - ТОВ "НВОКЦ "Макс-Велл"), компанії "Стантіс Лімітед", з ТОВ "НВОКЦ"Макс-Велл" на користь компанії "Stantis Limited" (Стантіс Лімітед) стягнуто грошові кошти. Ураховуючи наведене, компанія "Stants Limited" ("Стантіс Лімітед") просила надати дозвіл на примусове виконання рішення Спеціалізованого міжрайонного економічного суду м. Алмати (Республіка Казахстан)

Видео дня

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 11.10.2017 по справі № 642/7972/16-ц відмовлено компанії “Stants Limited” (“Стантіс Лімітед”) у наданні дозволу на примусове виконання рішення Спеціалізованого міжрайонного економічного суду м. Алмати (Республіка Казахстан) від 18.07.2016 у справі № 7527-16-002/4201, про примусове стягнення коштів та видачі виконавчого листа відповідно до компанії "Науково-виробничий онкологічний та кардіологічний центр "Макс-велл". Керуючись ст. ст. 336, 341, ст. 344 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України вирішила: ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила задовільнити касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробничий онкологічний та кардіологічний центр "Макс-велл".

Таким чином ТОВ “Фармекс Груп”, не повинно відшкодовувати ніякі кошти, що нібито використовувались для фінансування будівництва майнового комплексу.

Звертаємо особливу увагу про те, що на теперішній час кримінальні справи по відношенню до ТОВ “Фармекс Груп” не порушені та підприємство не є стороною будь якого іншого кримінального провадження. Компанія “Фармекс Груп” продовжує виробництво високоякісних фармацевтичних препаратів, дієтичних продуктів, виробів медичного призначення в України, та має плани і далі розвиватись і виводити на ринок України сучасні доступні лікарські засоби.