newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Це злочин проти українців": Ляшко розкритикував уряд за ідею імпорту вугілля

5,0 т.
'Це злочин проти українців': Ляшко розкритикував уряд за ідею імпорту вугілля

Купувати імпортне вугілля – це злочин проти українців. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі ТРК «Україна».

Видео дня

«У нас вдвічі впав видобуток вугілля на державних шахтах і люди на підприємствах «Лисичанськвугілля», «Червоноградвугілля» та «Волиньвугілля» місяцями не отримують зарплат. В цей час держава космічні кошти витрачає на придбання закордонного вугілля. А платитимуть за це задоволення українці через високі тарифи», - зазначив політик.

Олег Ляшко переконаний, що потрібно збільшити видобуток власного вугілля.

«Влада купує американське вугілля по 113 доларів за тону. В той час наше коштує по 89 доларів за тону. Чому влада українським шахтарям не платить стільки, скільки американським, а потім мільярди коштів відмиває через дотації? Ми фактично забезпечуємо роботою іноземних конкурентів, коли наші сидять без роботи!», - пояснив народний депутат.

Олег Ляшко зазначив, що вже звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою скасувати рішення енергетичного штабу уряду про придбання закордоном газової марки вугілля.

«Треба купувати українське вугілля, робочі місця потрібно давати українським шахтарям і податки з цього потрібно сплачувати до державного бюджету!», - наголосив у своєму зверненні Ляшко.

Крім того політик вважає несправедливою нинішню ціну за газ для населення і вимагає знизити її вдвічі.

«Зараз уряд хоче повернути абонплату за газові лічильники. Тобто, кожен споживач повинен заплатити додатково по 150-200 гривень в місяць незалежно від того, скільки газу споживає. Це неправильно. Уряд може ввести абонплату тільки за однієї умови – зниження ціни на газ з 7000 до 3000 за тисячу кубів та повернення газорозподільчих мереж у власність держави, якими зараз безоплатно користуються олігархи», - підсумував Ляшко.